Magazyn Rekruter patronem merytorycznym programu HR Talk – Sprzedaż to ludzie

By 30 marca 2018 Kwiecień 5th, 2019 HR Talk - Sprzedaż to ludzie, News
Rekruter

Współpraca programu HR Talk – Sprzedaż to ludzie z magazynem Rekruter pomoże w podkreśleniu roli rekrutacji w zapewnieniu działom sprzedaży członków zespołów jak najefektywniej wspierających realizację targetów sprzedażowych.

Gośćmi programu HR Talk – Sprzedaż to ludzie są praktycy i czołowi eksperci zajmujący się na co dzień zarządzaniem zasobami ludzkimi i wsparciem w tym zakresie działów sprzedaży. Dyrektorzy HR renomowanych firm z różnych branż opowiadają o rekrutacji pracowników do działów sprzedaży, planowaniu ich rozwoju i kariery, programach szkoleniowych, budowaniu motywacji. W programie swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się już managerowie odpowiedzialni za HR firm: Carlsberg Polska, Grupa Żywiec, Perfetti Van Melle, Grupa Colian, Dax Cosmetics Rohto Pharmaceuticals Group, Osram, Tchibo, Stokrotka, Mieszko, YES Biżuteria i prezes zarządu firmy Antal International. Gościem najnowszej edycji programu jest Anna Duszyńska, HR Manager w firmie Brown Forman Polska, którą to firmę znamy między innymi z takich marek jak Jack Daniel’s czy Finlandia.

–Jestem przekonany, że współpraca z magazynem Rekruter pomoże w podkreśleniu roli rekrutacji w zapewnieniu działom sprzedaży członków zespołów jak najefektywniej wspierających realizację targetów sprzedażowych – mówi Robert Szewczyk, gospodarz programu HR Talk – Sprzedaż to ludzie.

Magazyn Rekruter powstał z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dotychczas brakowało na rynku tytułu, który w przejrzysty sposób przedstawiałby codzienną pracę ekspertów z branży oraz proponował rozwiązania, jakie mogą im ją ułatwić. Magazyn Rekruter oferuje im te możliwości dostarczając porcję wiedzy oraz platformę wymiany myśli. Będąc głosem rynku rekrutacyjnego, Magazyn pozostaje bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie.

Producentem programu jest firma McHayes&StewardGroup, która bazując na swoim 15-letnim doświadczeniu oferuje najwyższej jakości usługi gwarantujące wzrost kompetencji działów sprzedaży. W ofercie firmy znajdują się szkolenia otwarte i zamknięte. McHayes&StewardGroup prowadzi także Szkołę Zarządzania Sprzedażą oraz rozwija nowatorskie mobilne narzędzie wzbogacające proces szkoleniowy i umożliwiające monitorowanie postępów w rozwoju kompetencji – SalesOn.

Patronem merytorycznym programu HR Talk – Sprzedaż to ludzie jest też Thinktank – HR Influencers. To platforma współpracy 50 najbardziej wpływowych liderów branży Human Resources w Polsce oraz 100 menedżerów HR z największym potencjałem rozwojowym z takich m.in. działających w Polsce firm jak: Alior Bank, DHL Express, Nestlé, Bank Pekao, Grupa Żywiec, Citi Handlowy, Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń, White & Case LLP, Deloitte, Siemens, Intersnack, AmRest, Medicover, Poczta Polska, Orkla Care, Techland, home.pl, Sanofi, Currency One, American Express, Capital Service, Allegro, IBM, Travelplanet.pl, XL Catlin, Volkswagen Bank.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Głosów: 24, średnia: 4,75 z 5)
Loading...