Nowy logotyp firmy McHayes&StewardGroup

By 28 lutego 2018 Kwiecień 5th, 2019 News
McHayes&StewardGroup

Lider na polskim rynku usług szkoleniowych i doradczych dla działów sprzedaży – firma McHayes&StewardGroup zmieniła logotyp, który w nowej formie będzie lepiej oddawał wartości i misję firmy odpowiadającej na współczesne potrzeby klientów.

Lider na polskim rynku usług szkoleniowych i doradczych dla działów sprzedaży – firma McHayes&StewardGroup zmieniła logotyp. Jak powiedział prezes zarządu McHayes&StewardGroup Przemysław Mik – „Przypadająca w tym roku 15. rocznica funkcjonowania firmy na rynku, to dobra okazja do unowocześnienia logotypu, który w nowej formie będzie lepiej oddawał wartości i misję firmy odpowiadającej na współczesne potrzeby klientów. Teraz przekaz jest nowoczesny i czytelny”.

Nazwa firmy McHayes&StewardGroup, nie zmieniła się. W logotypie pojawia się natomiast jej skrócona nazwa „McHayes”, która jest używana w codziennych kontaktach biznesowych z klientami i partnerami firmy. Częścią logotypu jest element graficzny w postaci poziomych, prostokątnych elementów, powiększających się od lewej do prawej strony. Mają one symbolizować wzrost kompetencji sprzedażowych, który można osiągnąć korzystając z usług firmy. „Ten wzrost kompetencji można porównać do ładowania baterii – udział w realizowanych przez nas projektach szkoleniowo-doradczych to wielka dawka wiedzy, umiejętności i energii do ich stosowania w praktyce – powiedział Przemysław Mik, prezes zarządu McHayes&StewardGroup.

Elementem towarzyszącym nowemu logotypowi jest tzw. tagline – Sales Excellence Experts, czyli krótkie, słowne rozwinięcie logotypu przybliżające specyfikę i specjalizację firmy.
Firma McHayes&StewardGroup, bazując na swoim 15-letnim doświadczeniu oferuje najwyższej jakości usługi gwarantujące wzrost kompetencji działów sprzedaży. W ofercie firmy znajdują się szkolenia otwarte i zamknięte. McHayes&StewardGroup prowadzi także Szkołę Zarządzania Sprzedażą oraz rozwija nowatorskie mobilne narzędzie wzbogacające proces szkoleniowy i umożliwiające monitorowanie postępów w rozwoju kompetencji – SalesOn.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Głosów: 22, średnia: 4,73 z 5)
Loading...